Leaf

Sen jižních moří

Ideální spojení hned několika procedur. Rituál otevře Kleopatřina koupel, která rozzáří a osvěží pleť. Následuje masáž aromatickým nebo bio kokosovým olejem, připomínajícím tropické krajiny a na závěr je přidán jednorázový parafínový zábal, jenž obsahuje až 30% panenského kokosové oleje, který zjemní a dá odpočinout Vaší pokožce.

Kleopatřina koupel
Olej se svěží vůní prosluněných pláží, vyráběný z kvalitních přírodních rostliných olejů a exkluzivního kokosového oleje. Díky vysokému obsahu přírodních olejů pečujících o pokožku si náš klient opravdu vychutná zážitek, který si údajně egyptská královna dopřávala několikrát denně.

Trvání procedury: : 20min

Masáž aromatickým olejem kokos/máta
Nechte se přenést do tropických krajin s naším luxusním masážním olejem. Pocity jako na dovolené díky opravdovému exotickému aroma zážitku z kokosu a máty. Velmi intenzivně pěstící kokosový olej a na vitamíny bohatý extrakt z kokosových ořechů uklidňují a jsou vynikající v péči o pokožku.

Trvání procedury: 40 min

Jednorázový parafínový kokosový zábal
Jednorázový parafínový zábal „ParafinWax“ obsahuje 30 % čistého panenského kokosového oleje. Je vhodný pro péči o suchou a citlivou pokožku. Kokosový olej hydratuje suchou a citlivou pokožku a zajišťuje optimální péči. Obsahuje antioxidanty, brání stárnutí pokožky, hydratuje i regeneruje.

Trvání procedury: 20 min

Koupel je možné absolvovat jednotlivě nebo v páru.


Celková doba rituálu:80 min

Cena rituálu pro jednotlivce:2 890 Kč

Cena rituálu pro páry:4 890 Kč

Leaf