Leaf

Jacuzzi

Prohřát své tělo a relaxovat u nás můžete i v klasické privátní jacuzzi. Ve vířivé vaně lze uvolnit nejen ztuhlé svalstvo, ale i mysl.

Virtuální prohlídkaLeaf
Zvýhodněný balíček

Zvýhodněný balíček

Připravili jsme pro Vás zvýhodněný jedinečný balíček. Jednorázový vstup do saunového světa pro 2 osoby (120min.) + soukromá jacuzzi DE LUXE (80min.).

Standardní cena: 2.570 Kč
Délka: 80 min.
Zvýhodněná cena: 2.190 Kč

De luxe

De luxe

Dopřejte si ničím nerušenou relaxaci s masáží celého těla. Speciální koupel Vám pomůže při odbourávání stresu, při bolestech kloubů, páteře, regeneraci svalstva a zlepší krevní oběh. Užijte si balíček De luxe v romantickém prostředí plné svíček, za doprovodu hudby, s láhví prosecca včetně mísy čerstvého ovoce. Maximální kapacita pro 4 osoby.

Délka: 80 min.
Cena: 1.890 Kč

Premium

Premium

Dopřejte si ničím nerušenou relaxaci s masáží celého těla. Speciální koupel Vám pomůže při odbourávání stresu, při bolestech kloubů, páteře, regeneraci svalstva a zlepší krevní oběh. Součástí balíčku je čerstvá mísa ovoce. Maximální kapacita pro 4 osoby.

Délka: 80 min.
Cena: 1.490 Kč

Standard

Standard

Dopřejte si ničím nerušenou relaxaci s masáží celého těla. Speciální koupel Vám pomůže při odbourávání stresu, při bolestech kloubů, páteře, regeneraci svalstva a zlepší krevní oběh. Maximální kapacita pro 4 osoby.

Délka: 50 min.
Cena: 1.290 Kč

Leaf

Hydromasáže Vám pomohou odplavit stres po náročném dni. Vana je vhodná pro jedince, páry i pro čtyřčlenné skupiny, kdy je vždy napuštěna čistou vodou před Vaším příchodem. Voda tak nemusí být ošetřena chlórem ani jinou chemií. Ideální pro uvolnění ztuhlých svalů a odpočinek a relaxaci. Nechte Vaše tělo rozmazlovat masážními tryskami v příjemně teplé vodě a užívejte si odpočinkové atmosféry za svitu svíček.

Součástí privátního prostoru je prostorná sprcha, příjemné posezení a tablet se spojením přímo na recepci, kde Vám obsluha přinese osvěžující nápoje, sekt nebo vychlazené prosecco.

Pro navození romantické nebo relaxační atmosféry je k dispozici speciální ovladač na ovládání hudby, kterým si můžete pustit, na co zrovna máte náladu a chuť.

Mezi nejoblíbenější balíčky patří De luxe na 80 min s lahví prosecca.

Privátní vana při každých započatých dalších 15 min 190,- Kč

Leaf
Arrow left
Arrow right