Leaf

Masáže

Doteky lidských rukou nás provázejí od počátku zrození. Mohou konejšit, léčit i uvolňovat. Jsou jedním ze zázračných prostředků lidského dorozumívání, kde není třeba ani těch nejupřímnějších, nejsladších ba dokonce nejintimnějších slov.

Virtuální prohlídkaLeaf
Masáž <br> na míru

Masáž
na míru

Chcete zažít originální masáž, která je sestavena přímo pro Vás na míru? Není problém, výběr partie i masáže necháme na Vás, případně Vám náš masér pomůže s odstraněním problému v dané partii.

Délka masáže: 65 min.
Cena: 1.390 Kč

Párové masáže <br> na míru

Párové masáže
na míru

Chcete zažít jedinečnou masáž v páru, která je sestavena přímo pro Vás na míru? Není problém, výběr partií i masáží necháme na Vás, případně Vám naši maséři pomůžou s odstraněním problémů v daných partií.

Délka masáže: 30 min.
Masáž v páru: 1.590 Kč
Délka masáže: 65 min.
Masáž v páru: 2.650 Kč
Délka masáže: 90 min.
Masáž v páru: 3.850 Kč

 

Relaxační masáž

Relaxační masáž

Způsob, jak se zklidnit, ulevit od stresu a napětí, odpočinout a vyčistit si hlavu. Relaxační masáž je příjemnou formou dodání a obnovení životní energie. Způsobuje prokrvení svalů a vazivového aparátu, zrychlení látkové výměny a vytlačení odpadních látek.

Délka masáže: 65 min.
Cena: 1.390 Kč

Reflexní masáž <br>nohou

Reflexní masáž
nohou

Jedná se o léčebnou metodu, jdoucí do hloubky zdravotního problému a odstraňující nejen symptomy, ale i příčiny. Reflexní terapie ploskou nohy je stará metoda založená na poznatku, že na chodidle existuje množství bodů a plošek.

Délka masáže: 65 min.
Cena: 1.390 Kč

Částečná <br>masáž

Částečná
masáž

Využijte naši nabídku masáží a dopřejte svému tělu odpočinek nebo rychlou úlevu od bolesti. Výběr partie i masáže necháme na Vás, případně Vám náš masér pomůže s odstraněním problému v dané partii.

Délka masáže: 30 min.
Cena: 790 Kč

Masáž na míru včetně <br> parafínového zábalu na záda

Masáž na míru včetně
parafínového zábalu na záda

Chcete zažít originální masáž, která je sestavena přímo pro Vás na míru včetně jednorázového parafínového zábalu na záda? Není problém, výběr partie,masáže a typu jednorázového zábalu  necháme na Vás, případně Vám náš masér pomůže s odstraněním problému v dané partii.

Délka masáže: 95 min.
Cena: 1.890 Kč

Těhotenská <br> masáž

Těhotenská
masáž

Masáž pro nastávající maminky používáme speciální techniku, jak ulevit od bolesti především zad a navodit pocit úlevy. Speciální technika přináší fyzické a psychické uvolnění.

Délka masáže: 65 min.
Cena: 1.390 Kč

Kraniosakrální <br>terapie

Kraniosakrální
terapie

Jedná se o unikátní dotykovou metodu léčbu pro dospělé, děti i těhotné ženy, která pomůže navodit harmonii v organismu na všech úrovních těla i duše. Pomáhá jak  současnými problémy tak minulostí, které mohou být fyzické, psychické nebo neuorologické povahy.

Délka masáže: 65 min.
Cena: 1.390 Kč

Lymfatická <br>masáž

Lymfatická
masáž

Masáž vhodná pro klienty trpícími bolestmi hlavy, otoky, únavou, bolestmi nebo špatnou imunitou. Lymfodrenáž ulehčí lymfatickému systému, což vede k regeneraci organismu, zároveň dochází k redukci celulitidy a zvýšení imunity.

Délka masáže: 65 min.
Cena: 1.390 Kč

Breussova <br>masáž

Breussova
masáž

Jedná se o velmi jemnou, citlivou a energickou masáž zad v oblasti páteře. Zaměřuje se na bezbolestné uvolnění meziobratlových plotének a nervů a odstranění svalového napětí. Breussova masáž je ideálním typem relaxace pro každého.

Délka masáže: 65 min.
Cena: 1.390 Kč

S lávovými kameny <br>„Hot stones“

S lávovými kameny
„Hot stones“

Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky. Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo.

Délka masáže: 65 min.
Cena: 1.390 Kč

Sportovní masáž

Sportovní masáž

Sportovní masáž dokáže sportovce fyzicky i psychicky připravit na sportovní výkon nebo naopak po zátěži zklidnit organismus a připravit na regeneraci.  Prováděny jsou předem definované hmaty v kombinaci tlaku a tření, které působí na vybranou část těla.

Délka masáže: 65 min.
Cena: 1.390 Kč

Leaf

Dotek kvalifikovaného maséra s dlouholetou praxí je o to přínosnější, a proto bychom vás rádi pozvali do spa v srdci Karlína, kde se v příjemně zařízeném a klidném prostředí můžete oddat různým typům masáží. V jejich průběhu si spolu můžeme pohovořit na jakékoli téma, nebo se zaposloucháte do tónů uklidňujících hudby a ponoříte se do hluboké, ničím nerušené relaxac. A nebo vlivem příjemné procedury prostě usnete a probudíte se jako nový člověk. K tomu, abychom vám pomohli k uvolnění a celkové relaxaci, či ulevili od bolesti zad a kloubů vede několik cest.

Od narození vnímáme dotek druhých jako výraz náklonnosti, důvěry a bezpečí, a aniž bychom si to v této uspěchané a materialismem kormidlované době uvědomovali, naše tělo lidský dotek potřebuje. Léčivá moc masáží  odstraňuje stres, omlazuje a dává blahodárný pocit zdraví. Život může přinést nejednu bolest, ale vnímavý dotek našich zkušených masérek vám ji pomůže překonat. Dejte sami sobě nebo vašim blízkým krásný dárek, který je vhodný pro každého i každou příležitost.

Co byste měli vědět:

  • Rezervaci masáže proveďte s předstihem, předejdete tím případnému zklamání, že váš vybraný čas je už obsazen.
  • Hodinu před masáží nejezte, mohlo by se vám udělat nevolno.
  • Před masáží doporučujeme příchod o 10 až 15 minut dříve. Obsluha recepce vám je plně k dispozici, neváhejte se na ni obrátit, kdyby vás něco zajímalo. Před masáží nás prosím informujte o vašich zdravotních obtížích, abychom mohli předejít případným rizikům. Masáž vám upravíme na míru, pokud máte přání, prosím řekněte si masérovi o intenzivnější či naopak jemnější masáž. Rádi vám vyhovíme a přizpůsobíme intenzitu masáže.
  • Po masáži vám rádi nabídneme lehké občerstvení: výběr kvalitních sypaných čajů, limonád nebo sklenku prosecca. Po masáži není důvod nikam spěchat. Odpočiňte si a nechte svoji masáž u nás v klidu doznít. Doporučujeme spojení s naším saunovým světem, díky kterému je účinek masáže maximální.
  • Páry si mohou užít masáž společně díky masážní místnosti pro dva. Naši maséři vás přivítají v provoněné masážní místnosti s tlumeným světlem a relaxační hudbou.
Leaf
Arrow left
Arrow right