Leaf

Saunový svět

Saunování uvádí fyzické i duševní síly do rovnováhy a působením energií, vůní dřeva a vonných esencí nás přitahuje zpět k přírodě.

Virtuální prohlídkaLeaf
Jednorázový <br>vstup

Jednorázový
vstup

Jednorázový vstup na 120 min do saunového světa. Ručník a prostěradlo je součástí jednorázového vstupu.

Čas : 10:00-14:00
Cena: 290 Kč
Čas : 14:00-22:00
Cena: 350 Kč

Zvýhodněná <br> permanentka

Zvýhodněná
permanentka

Zákazník získá 10 vstupů do saunového světa včetně 2 vstupů ZDARMA. Zákazník může využít vstup v jakoukoliv hodinu.

10 vstupů + 2 ZDARMA
Cena: 3.500 Kč

Pronájem <br> saunového světa

Pronájem
saunového světa

Pronájem saunového světa na 120 min až pro 20 osob. Ručník a prostěradlo je součástí jednorázového vstupu.

Čas: 120 min
Cena: 7.500 Kč

Leaf

Co obsahuje saunový svět?

Finská sauna
Finská sauna nabízí relaxaci ve vysokých teplotách (až 100 °C). Vzhledem k vysoké teplotě uvnitř a velkému množství kamenů v kamnech, lze přímo na ně nalévat vodu ze saunového vědra. Příjemným bonusem pak může být možnost obohacení vody o libovolná aromata.

Bioaromatická sauna
Bio aromatická sauna láká především na vůně a vyšší vlhkost. Vůně se v místnosti pravidelně obměňují a přizpůsobují se tak potřebám zákazníků, ve kterých může sama sauna navozovat pocit, jako by se právě ocitli v deštném pralese. Dosáhnout zde lze pomocí výparníku až 80 % vlhkosti.

Suchá finská sauna
Suchá finská sauna je kompletně obložena cedrovým dřevem, které zde vytváří specifickou vůni. Řadí se k suchým typům saun, kde teplota dosahuje až 110°C. Vlhkost vzduchu je ve finské sauně téměř nulová a kamna se zde nesmí polévat vodou. Díky tomu jsou svaly zahřívány intenzivněji a dochází tak k rychlejšímu odbourávání únavy.

Relaxační místnost
V naší relaxační najdete polohovací lehátka, ale především dehcberoucí akvária včetně stěny plné rostlin. Atmosféru doplňují hořící svíčky.

Pára
Parní sauna využívá účinků tepla stejně jako klasická suchá sauna. Teplota uvnitř je však nižší, okolo 40-50°C. Dalším rozdílem je působení až 100% vlhkosti. A právě působení vlhkého tepla má na náš organismus mnoho pozitivních účinků.

Župan & jednorázové papuče
Přímo na recepci si můžete za menší poplatek zapůjčit župan nebo zakoupit jednorázové papuče, které vám zpříjemní čas v saunovém světě.

Saunováním si vytváříme pozitivní vztah nejen k přírodě, odpočinku, ale i k aktivní činnosti.

Leaf
Arrow left
Arrow right