Leaf

Rituály

Rituály představují duši Satori Spa. Působíme při nich na všechny vaše smysly, abychom zharmonizovali vaše tělo, mysl i duši. Všechny rituály mají hojivé a omlazující účinky na pokožku, přináší úlevu unavenému tělu a pozitivně ovlivní vaši náladu.

Leaf
Levandulový ráj

Levandulový ráj

Rituálem Levandulový ráj skloubíte několik příjemných věcí najednou. Budeme Vaše nohy hýčkat originálním peelingem, který změní Vaše nohy a chodidla k nepoznání a následně si příjemně odpočinete u reflexní masáže plosek nohou. Ve stavu, kdy budete odpočívat, Vaše nohy dostanou speciální masku, po které budou na nějakou dobu krásné a vyživené.

Délka procedury:80 min

Cena: 2 890 Kč

Balíček Sport

Balíček Sport

Balíček Sport nabízí tělový peeling, který jemně zbaví pokožku odumřelých kožních buněk. Po peelingu následuje pěstící syrovátková koupel, která pokožku krásně zjemní. Zažijete masáž za pomoci oleje, emulze nebo masážní svíčky.

 

Délka procedury:110 min

Cena: 3 690 Kč

Sen jižních moří

Sen jižních moří

Ideální spojení hned několika procedur. Rituál otevře Kleopatřina koupel, která rozzáří a osvěží pleť. Následuje masáž aromatickým nebo bio kokosovým olejem, připomínajícím tropické krajiny a na závěr je přidán jednorázový parafínový zábal, jenž obsahuje až 30% panenského kokosové oleje, který zjemní a dá odpočinout Vaší pokožce.

Délka procedury:80 min

Cena: 2 890 Kč

Růžový sen

Růžový sen

Tento rituál je zahájen tělovým peelingem z  mořské soli, mandlového oleje, heřmánkového extraktu a vitamínu E, který šetrně zbaví pokožku odumřelých kožních buněk a krásně ji připraví a nastartuje pro další ošetření. Následně je připravena smetanová Kleopatřina lázeň s  obsahem sušených poupat damašských růží, která pleť rozzáří a doslova rozmazlí tělo i mysl.

Délka procedury:80 min

Cena: 2 890 Kč

Rašelinová procedura

Rašelinová procedura

Díky celkovému a dlouhotrvajícímu prohřátí napomáhá rašelinová procedura k  uvolnění svalového a kloubního napětí, prokrvení tkání a celkové relaxaci. Navozuje také příjemný pocit z  kontaktu s  čistě přírodními léčivými zdroji. Rašelina se hojně využívá v lékařství, lázeňství i kosmetice, a to díky svým regeneračním účinkům.

Délka procedury:80 min

Cena: 2 890 Kč

Pomerančové potěšení

Pomerančové potěšení

Proceda je zahájena peelingem celého těla, který šetrně zbaví pokožku odumřelých kožních buněk a krásně ji připraví a nastartuje pro další ošetření. Následně je připravena luxusní koupel s  vůní pomerančů, které se oddávala několikrát denně i proslulá Kleopatra. Na závěr vás čeká masáž vysoce kvalitním aromatickým masážním olejem, doplněná o masáž válečkem, který stimuluje prokrvování pokožky a cirkulaci systému.

Délka procedury:110min

Cena: 3 690 Kč

Leaf

Vydejte se s námi do hlubin historie, do dob, kdy dávní znalci starobylých umění hledali tajemství věčného mládí a nesmrtelné krásy. Objevte mimořádné účinky cenných olejů, vzácných esencí a substancí, jejichž skvělé kosmetické vlastnosti jsou známy po tisíciletí.

Uvěříte v kouzla.

Ať už zvolíte jakýkoli druh procedury, vaše tělo bude uvolněnější, aktivnější a dovolí vám dosáhnout vašich denních cílů s větším klidem, bez stresu, bez depresí a migrén, bez bolesti zad, kloubů či svalů.  Svěřte se do rukou opravdových odborníků v Satori.

Klasické nebo specializované, jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které vám mohou pomoci udržovat vaše zdraví v přirozeném stavu.

Budete-li nuceni z jakéhokoliv důvodu objednanou proceduru zrušit, prosím, učiňte tak nejméně 24 hodin před plánovaným začátkem. V opačném případě Vám bude naúčtován storno poplatek ve výši 100% hodnoty procedury.

Leaf
Massage room
Reception
Accessories to the ritual, grounded cinnamon, lavender and star anise
Woman relaxing during the ritual
Arrow left
Arrow right