Leaf

Rituály

Rituály představují duši Satori Spa. Působíme při nich na všechny vaše smysly, abychom zharmonizovali vaše tělo, mysl i duši. Všechny rituály mají hojivé a omlazující účinky na pokožku, přináší úlevu unavenému tělu a pozitivně ovlivní vaši náladu.

Virtuální prohlídkaLeaf
Levandulový ráj

Levandulový ráj

Rituálem Levandulový ráj skloubíte několik příjemných věcí najednou. Budeme Vaše nohy hýčkat originálním peelingem, který změní Vaše nohy a chodidla k nepoznání a následně si příjemně odpočinete u reflexní masáže plosek nohou. Ve stavu, kdy budete odpočívat, Vaše nohy dostanou speciální masku, po které budou na nějakou dobu krásné a vyživené.

Celková doba rituálu: 105 min.
Cena rituálu pro jednotlivce: 2.990 Kč
Cena rituálu pro páry: 4.990 Kč

Sen jižních moří

Sen jižních moří

Ideální spojení hned několika procedur. Rituál otevře Kleopatřina koupel, která rozzáří a osvěží pleť. Následuje masáž aromatickým nebo bio kokosovým olejem, připomínajícím tropické krajiny a na závěr je přidán jednorázový parafínový zábal, jenž obsahuje až 30% panenského kokosové oleje, který zjemní a dá odpočinout Vaší pokožce.

Celková doba rituálu: 105 min.
Cena rituálu pro jednotlivce: 2.990 Kč
Cena rituálu pro páry: 4. 990 Kč

Růžový sen

Růžový sen

Tento rituál je zahájen kompletním prohřátím celého těla v saunovém světě. Poté následuje tělový peeling z mořské soli a mandlového oleje, který šetrně zbaví pokožku odumřelých kožních buněk a krásně ji připraví pro další ošetření. Následně je připravena Kleopatřina lázeň s obsahem čerstvých růží, která pleť rozzáří tělo i mysl. Na závěr Vás čeká masáž přímo…

Celková doba rituálu: 120 min.
Cena rituálu pro jednotlivce: 3.190 Kč
Cena rituálu pro páry: 5.190 Kč

Leaf

Vydejte se s námi do hlubin historie, do dob, kdy dávní znalci starobylých umění hledali tajemství věčného mládí a nesmrtelné krásy. Objevte mimořádné účinky cenných olejů, vzácných esencí a substancí, jejichž skvělé kosmetické vlastnosti jsou známy po tisíciletí.

Uvěříte v kouzla.

Ať už zvolíte jakýkoli druh procedury, vaše tělo bude uvolněnější, aktivnější a dovolí vám dosáhnout vašich denních cílů s větším klidem, bez stresu, bez depresí a migrén, bez bolesti zad, kloubů či svalů.  Svěřte se do rukou opravdových odborníků v Satori.

Klasické nebo specializované, jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které vám mohou pomoci udržovat vaše zdraví v přirozeném stavu.

Leaf
Arrow left
Arrow right