O společnosti

Relaxační centrum Satori Spa vzniklo proměnou jednoho velkého snu ve skutečnost. Zrodilo se tak relaxační místo, které poskytuje svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness.

Největší motivací a odměnou zároveň jsou naši spokojení a odpočatí zákazníci. Základ úspěchu tvoří vstřícný a usměvavý personál, důraz na čisté a hygienické prostředí a odborníci z řad masérů. Srdcem Satori je privátní wellness, jehož služby mohou využívat pouze členové klubu a jejich hosté. Klubové prostředí zaručuje našim klientům naprosté pohodlí a soukromí, zároveň vytváří ideální zázemí pro společenské, přátelské i obchodní setkání. Všem svým zákazníkům poskytuje služby na vysoké úrovni, s důrazem na neustále vzdělávaný personál a příjemné relaxační prostředí.

Služby zde poskytované se neustále zdokonalují a rozšiřují, abyste mohli odpočívat dle libosti a starosti všedního světa hodit alespoň na chvíli za hlavu. V našich prostorách naleznete různé druhy saun včetně páry, relaxační místnosti se zelenou stěnou rostlin, nespočet druhů masáží včetně profesionálního fyzioterapeuta až po soukromou lázeň pro zamilované páry. Náš klub je zaměřený na klid a odpočinek, proto zkrátka zapomeňte na okolní svět a zabořte se do toho našeho. Odložte všechny starosti a povinnosti a najděte si čas pro sebe.

Postaráme se o Vás jako o vlastní.

Naším posláním je přinášet mnohem více než jen odpočinek…