Leaf

O nás

Vize a sny, chuť hrát si a touha mít malý kousek Asie přímo v centru Prahy. To vše dalo vzniknout jedinečnému konceptu Satori spa, kde nejen že zapomenete na starosti všedních dní a zrelaxujete jak své tělo, tak i mysl, ale na malou chvilku se opravdu, nejen díky jedinečnému prostředí, ocitnete v Asii.

V Satori spa je zákazník a jeho potřeby naší nejvyšší prioritou, proto se o vás postará vždy usměvavý a příjemný personál, který je připraven udělat maximum pro váš komfort. Vysoký standard našich služeb se zrcadlí též v odbornosti našich masérů, kteří jsou opravdovými profesionály ve své práci, a kteří se neustále vzdělávají a zdokonalují. Našim cílem je odpočatý, zrelaxovaný a spokojený zákazník.

Proto přijďte a objevte s námi kouzlo odpočinku.

Těšíme se na vás.

Katka (recepce)

Dělá mě šťastnou, když lidi okolo mě jsou šťastní a spokojení, proto dělám vše pro to, abyste se u nás měli krásně a abyste přesně tady zapomněli na všechny starosti a co nejvíce si odpočinuli. Jako recepční budu nejspíše první na koho v Satori spa narazíte, bude tedy mým osobním úkolem bude Vás naladit na pozitivní vlnu ihned ve dveřích. Já i celý tým se na Vás těšíme!

Katka (recepce)

Bára (recepce)

Jmenuji se Barbora, pracuji na recepci a vždy Vás přivítám s úsměvem. Jsem pozitivně naladěný člověk, kterého práce s lidmi naplňuje. Snažím se najít to nejlepší řešení i v té nejméně příjemné situaci, a proto se nemusíte bát na cokoliv zeptat. Budu se na Vás těšit. Brzy na viděnou v Satori spa.

 

Bára (recepce)

Marcela (vedoucí Satori spa)

Satori spa je moje srdcová záležitost a druhý domov. Také proto chci, aby se u nás všichni naši klienti cítili právě jako doma a veškeré své starosti dokázali nechat přede dveřmi.

V provozu se můžeme potkat denně, proto budu-li pro Vás moci cokoli udělat, neváhejte se na mě obrátit.

Budu se na Vás moc těšit u zaslouženého relaxu po náročném dni.

Marcela

 

Marcela (vedoucí Satori spa)

Leaf