Leaf

Novinky a akce

Září + říjen: Sauna /20min/ k masáži ZDARMA

V září a říjnu od nás automaticky dostanete 20 min v sauně ZDARMA, a to ke každé masáži.

Saunu je možné využít před masáží, kdy se vaše tělo prohřeje a svaly se uvolní, což následně přispěje k většímu efektu masáže.

Pro více informací se obracejte na naše milé recepční Katku a Báru. :)

Salon krásy a zdraví

V našem partnerském salonu krásy a zdraví Health Point, který se nachází taktéž v komplexu Karolina Plazza jako Satori spa, najdete odborně vyškolený personál, který Vám poskytne kvalitní a vysoce profesionální služby v oblasti kosmetiky od značky Dermalogica a přístrojová ošetření jako například bezbolestná liposukce, trvalá epilace nebo lymfatické masáže.

(Pokračování textu…)

Zvýhodněné balíčky

Připravili jsme pro Vás zvýhodněné jedinečné balíčky. Dané balíčky si můžete zakoupit pomocí dárkových voucherů online nebo přímo u nás v Satori spa.

Vyberte si ze 3 variant :

  • Jednorázový vstup do saunového světa pro 2 osoby (120min.)
  • Soukromá jacuzzi DE LUXE (80min.)
  • Párová masáž na míru (65min.)

(Pokračování textu…)

Jednorázový parafínový zábal na záda

Parafínové zábaly kombinují jak zdravotní, tak i estetické účinky. Jako součást rehabilitační léčby jsou užívány při poúrazových a degenerativních chorobách pohybového aparátu, chronické revmatoidní artritidě.

(Pokračování textu…)

Parafínový zábal na ruce

Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu a poskytují ochranu drobným kloubům. Teplo rozšiřuje cévy, zlepšuje prokrvení pokožky a působí příznivě na zlepšení regenerace svalových spazmů.

Po zábalu jsou ruce velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Ruce jsou hladké, hebké a sametové.

(Pokračování textu…)

Leaf