Leaf

Levandulový ráj

Rituálem Levandulový ráj skloubíte několik příjemných věcí najednou. Budeme Vaše nohy hýčkat originálním peelingem, který změní Vaše nohy a chodidla k nepoznání a následně si příjemně odpočinete u reflexní masáže plosek nohou. Ve stavu, kdy budete odpočívat, Vaše nohy dostanou speciální masku, po které budou na nějakou dobu krásné a vyživené.

Peeling nohou

Trvání procedury: 20 min.

Jako první krok rituálu odmočíme nohy v teplé lázni. Prohřejeme chodidla ve vaničce s teplou vodou s přídavkem aroma oleje. Následovat bude kvalitní peeling s mořskou solí. V rámci ošetření odstraníme suchou a zrohovatělou kůži na chodidlech.

Masáž nohou 

Trvání procedury: 65 min.

Jedná se o léčebnou metodu, jdoucí do hloubky zdravotního problému a odstraňující nejen symptomy, ale i příčiny. Reflexní terapie ploskou nohy je stará metoda založená na poznatku, že na chodidle existuje množství bodů a plošek.

Maska na nohy s levandulovým extraktem

Trvání procedury: 20 min.

Je osvěžující, uvolňující, uklidňuje pocity přehřátí a únavy nohou, přináší okamžitý osvěžující a uvolňující účinek, pro odpočinuté a lehké nohy. Příjemně osvěží chodidla po předchozím úkonu. Uleví od „těžkých nohou“ a dodá pocit osvěžení. Vyživuje chodidla, změkčuje paty a zjemňuje pokožku.

Celková doba rituálu: 105 min.
Cena rituálu pro jednotlivce: 2.990 Kč
Cena rituálu pro páry: 4.990 Kč

Rezervovat
Leaf