Leaf

Masáž na míru včetně
parafínového zábalu na záda

Chcete zažít originální masáž, která je sestavena přímo pro Vás na míru včetně jednorázového parafínového zábalu na záda? Není problém, výběr partie,masáže a typu jednorázového zábalu  necháme na Vás, případně Vám náš masér pomůže s odstraněním problému v dané partii.

Konzultace s masérem

Trvání konzultace: 3 min.

Při první návštěvě na recepci každý zákazník vyplní kontraindikační formulář včetně potíží. Masér přímo v masérské kabině s vámi projde vaši představu,  tak aby byla masáž co nejúčinnější. Poté vám vysvětlí, jak masáž budou probíhat, dá vám na výběr z vůní masážních olejů a navíc máte k dispozici neomezeně vodu s citrónem (pitný režim je velmi důležitý).

Jednorázový parafínový zábal na záda

Trvání procedury: 30 min.

V první fázi je nejdůležitější komplexní prohřátí těla, které patří mezi účinný způsob relaxace a navození úplného odpočinku.

Masáž na míru

Trvání procedury: 60 min.

Chcete zažít originální masáž, která je sestavena přímo pro Vás na míru? Není problém, výběr partie i masáže necháme na Vás, případně Vám náš masér pomůže s odstraněním problému v dané partii.

Závěrečné doporučení maséra

Trvání konzultace: 2 min.

Na závěr vám masér doporučí další masáže dle vašeho stavu, tak abyste celkově odbourali bolest/nemoc nebo doporučí různé doplňky stravy, popřípadě protahující cviky. Zpravidla by se mělo na masáž choditminimálně 1x za měsíc.

Používáme přírodní oleje a esence

Používáme přírodní oleje a esence, kde u každé masáže nebo tělového rituálu si můžete vybrat z několika esencí, které najdete vypsané níže. Naše masérky Vám popřípadě poradí s výběrem, jaká esence se čím vyznačuje, tak aby účinek masáže nebo rituálu byl co nejúčinnější.

Levandulová esence – Esence Bergamot – Esence Amyris – Červený pomeranč – Eukalyptus

Druhy jednorázových parafinových zábalů na záda:

 

Čokoládový

  • zábal obsahuje 50% čistého kakaa. Kakao má vysoký obsah antioxidačních složek, široké spektrum minerálů a vitamínů. Dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňuje endorfíny a serotoniny – „zdroje štěstí“.

 

Bylinný

  • obsahuje směs ajurvédských bylin, např.: hořčice indická, blahovičník, kafrovník, skořice cejlonská. Redukuje lokální bolesti těla, zad a svalstva. Při zahřátí zábalu se postupně uvolňuje svěží vůně bylin, která pomáhá při nástupu viróz a při chronických onemocněních horních cest dýchacích.

 

Medový

  • obsahuje 90% čistého včelího vosku. Ten obsahuje velké množství hodnotných látek, ale také buňky povzbuzující vitamín A, který je úspěšně využíván proti vysoušení pokožky. Kromě přímého účinku je velmi příjemná i uvolňující se vůně medu.

 

Mátový

  • osvěžující vůní máty dodá novou energii tělu i mysli.Kromě přímého účinku tepla působí na pokožku a svalstvo také mentolová silice obsažená v mátě, která uvolňuje natažené nebo unavené svalstvo, prokrvuje tkáně a působí antibakteriálně na pokožku. Charakteristická ledově svěží vůně uvolňuje od stresu, podporuje koncentraci a dodává novou energii.

 

Kokosový

  • obsahuje  30 %  čistého panenského kokosového oleje, který je vhodný pro péči o suchou a citlivou pokožku, kterou hydratuje. Kokosový olej hydratuje suchou a citlivou pokožku a zajišťuje optimální péči. Obsahuje antioxidanty, brání stárnutí pokožky, hydratuje i regeneruje.

 

Magnolie

  • zábal s nezaměnitelnou sladkou vůní nejkrásnějších poslů jara – květů magnolie. Kromě přímého účinku tepla působí silice magnolie na pokožku a tkáň uklidňujícím a antibakteriálním účinkem a především jsou výborným antioxidantem. Procedura s magnoliovým zábalem je přímo stvořená pro ženy!

 

Whisky

  • zábal s výraznou vůní whisky, takže i muži si přijdou na své, pokud jim nabídnete tento parafínový zábal. Kromě přímého účinku tepla je velmi příjemné kouřové aroma whisky s pronikavou dřevnatou vůní. Toto aroma evokuje prostředí drsné přírody, které dává vznik nápoje whisky.

Délka masáže: 95 min.
Cena: 1.890 Kč

Rezervovat
Leaf