Leaf

Částečná
masáž

Využijte naši nabídku masáží a dopřejte svému tělu odpočinek nebo rychlou úlevu od bolesti. Výběr partie i masáže necháme na Vás, případně Vám náš masér pomůže s odstraněním problému v dané partii.

Konzultace s masérem

Trvání konzultace: 3 min.

Při první návštěvě na recepci každý zákazník vyplní kontraindikační formulář včetně potíží. Masér přímo v masérské kabině s vámi projde vaši představu,  tak aby byla masáž co nejúčinnější. Poté vám vysvětlí, jak masáž budou probíhat, dá vám na výběr z vůní masážních olejů a navíc máte k dispozici neomezeně vodu s citrónem (pitný režim je velmi důležitý).

 

Částečná masáž na míru

Trvání masáže: 25 min.

Z částečných masáží si můžete vybrat klasickou masáž, která se uplatňuje k onemocnění pohybového aparátu například k utišení bolesti nebo může uvolnit svalstvo na zádech, či nohách po náročném výkonu. Možností k výběru je také reflexní masáž, která na rozdíl od klasické masáže působí na nervové ústrojí hluboko ve vašem těle. Dochází tak k reflexním pochodům a změny v útrobních orgánech, tak mohou vyvolat změny na povrchu těla.

Závěrečné doporučení maséra

Trvání konzultace: 2 min.

Na závěr vám masér doporučí další masáže dle vašeho stavu, tak abyste celkově odbourali bolest/nemoc nebo doporučí různé doplňky stravy, popřípadě protahující cviky. Zpravidla by se mělo na masáž chodit minimálně 1x za měsíc.

Používáme přírodní oleje a esence

Používáme přírodní oleje a esence, kde u každé masáže nebo tělového rituálu si můžete vybrat z několika esencí, které najdete vypsané níže. Naše masérky Vám popřípadě poradí s výběrem, jaká esence se čím vyznačuje, tak aby účinek masáže nebo rituálu byl co nejúčinnější.

Levandulová esence – Esence Bergamot – Esence Amyris – Červený pomeranč – Eukalyptus

NÁŠ TIP: Zvýhodněných 5 masáží

Trvání masáže: 65 min.

Využijte naši zvýhodněnou nabídku masáží a dopřejte svému tělu odpočinek. V daném balíčku získáte 5 masáží a výběr partie i masáže necháme na Vás. Celková částka za daný balíček činí 5.990 Kč na 65min masáže. Standartně byste za daných 5 masáží zaplatili 6.950 Kč.

Délka masáže: 30 min.
Cena: 790 Kč

Rezervovat
Leaf