Leaf

Salon krásy a zdraví

V našem partnerském salonu krásy a zdraví Health Point, který se nachází taktéž v komplexu Karolina Plazza jako Satori spa, najdete odborně vyškolený personál, který Vám poskytne kvalitní a vysoce profesionální služby v oblasti kosmetiky od značky Dermalogica a přístrojová ošetření jako například bezbolestná liposukce, trvalá epilace nebo lymfatické masáže.

Péče o pleť – Dermalogica

Pracujeme s uznávanou kosmetickou značkou Dermalogica, která se věnuje problematické pleti a dokáže si poradit s akné, rozšířenými póry i vráskami.

Více informací naleznete na našem webu – zde.

 

Přístrojová ošetření

Dále nabízíme služby v oblasti estetiky, tyto výkony jsou prováděny přístroji BTL, které Vám pomůžou s nedostatky na Vašem těle, a to neinvazivní metodou. Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži. Tým školených kosmetiček Vám poskytnou bezplatnou konzultaci včetně doporučení domácí péče.  Odložte všechny starosti a povinnosti a najděte si čas pro sebe.

Více informací naleznete na našem webu – zde.

 

Kde nás najdete?

Centrum zdraví a krásy Health POINT se nachází ve stejném komplexu jako Satori spa přímo v srdci Karlína  na ulici Sokolovská 694/100  včetně podzemního parkoviště. Vedle supermarketu LIDL naleznete vchod do vnitro-bloku (žlutý oblouk). Najdete nás na druhém nádvoří v levém rohu. Pokud si nevíte rady, následujte navigaci, která je umístěna v celém objektu.

Health POINT
Sokolovská 694/100, 186 00 Praha Karlín
telefon: 774 494 443
email: recepce@h-p.cz
web: www.h-p.cz
Po-Pá 9:00-20:00
Sobota: 9:00- 13:00 dle objednávek

Více informací na našem webu
www.h-p.cz

Leaf