Leaf

Růžový sen

Tento rituál je zahájen tělovým peelingem z  mořské soli, mandlového oleje, heřmánkového extraktu a vitamínu E, který šetrně zbaví pokožku odumřelých kožních buněk a krásně ji připraví a nastartuje pro další ošetření. Následně je připravena smetanová Kleopatřina lázeň s  obsahem sušených poupat damašských růží, která pleť rozzáří a doslova rozmazlí tělo i mysl.

Tělový peeling
Čistě přírodní produkt z mořské soli, mandlového oleje, heřmánkového extraktu a vitamínu E účinně a jemně zbaví pokožku odumřelých kožních buněk a zároveň o ni pečuje.

Trvání procedury: 10 min

Kleopatřina koupel
Jde o luxusní smetanovou lázeň, která pleť rozzáří, osvěží a vyhladí. Do koupele se přidávají speciální koupelové oleje Shupp vhodné k relaxačním koupelím včetně sušených květů z růží. Díky vysokému obsahu přírodních olejů pečujících o pokožku si klient vychutná zážitek, který si údajně egyptská královna dopřávala několikrát denně.

Trvání procedury: 20min

Masáž aromatickým olejem z divoké růže
Vůně divoce rostoucích růží pohladí vaše smysly a omamné aroma uvede do kvetoucí letní přírody. Hýčkající aromatický masážní olej,  značky PINO Divoká růže, pochází z přírodních olejů špičkové kvality. Tento olej je vyroben výhradně z přírodních surovin, bez syntetických barviv a parfému, bez konzervačních látek a bez minerálních olejů.

Trvání procedury: 50 min

Koupel je možné absolvovat jednotlivě nebo v páru.


Celková doba rituálu:80 min

Cena rituálu pro jednotlivce:2 890 Kč

Cena rituálu pro páry:4 890 Kč

Leaf