Leaf

Růžový sen

Tento rituál je zahájen kompletním prohřátím celého těla v saunovém světě. Poté následuje tělový peeling z mořské soli a mandlového oleje, který šetrně zbaví pokožku odumřelých kožních buněk a krásně ji připraví pro další ošetření. Následně je připravena Kleopatřina lázeň s obsahem čerstvých růží, která pleť rozzáří tělo i mysl. Na závěr Vás čeká masáž přímo na míru.

Prohřátí Vašeho těla v saunovém světě

Trvání procedury: 15 min.

V první fázi je nejdůležitější komplexní prohřátí těla, které patří mezi účinný způsob relaxace a navození úplného odpočinku.

 

Tělový peeling

Trvání procedury: 20 min.

Čistě přírodní produkt z mořské soli a mandlového oleje, který jemně zbaví pokožku odumřelých kožních buněk a zároveň o ni pečuje.

Kleopatřina koupel

Trvání procedury: 20 min.

Jde o luxusní smetanovou lázeň, která pleť rozzáří, osvěží a vyhladí. Do koupele se přidávají speciální koupelové oleje Shupp vhodné k relaxačním koupelím včetně čerstvých květů z růží. Díky vysokému obsahu přírodních olejů pečujících o pokožku si klient vychutná zážitek, který si údajně egyptská královna dopřávala několikrát denně.

Masáž na míru aromatickým olejem
z divoké růže

Trvání procedury: 65 min.

Výběr partie i masáže necháme na Vás, případně Vám náš masér pomůže s odstraněním problému v dané partii. Hýčkající aromatický masážní olej, značky PINO Divoká růže, pochází z přírodních olejů špičkové kvality. Tento olej je vyroben výhradně z přírodních surovin, bez syntetických barviv a parfému, bez konzervačních látek a bez minerálních olejů.

Celková doba rituálu: 120 min.
Cena rituálu pro jednotlivce: 3.190 Kč
Cena rituálu pro páry: 5.190 Kč

Rezervovat
Leaf