Leaf

Těhotenská
masáž

Masáž pro nastávající maminky používáme speciální techniku, jak ulevit od bolesti především zad a navodit pocit úlevy. Speciální technika přináší fyzické a psychické uvolnění.

Konzultace s masérem

Trvání konzultace: 3 min.

Při první návštěvě na recepci každý zákazník vyplní kontraindikační formulář včetně potíží, aby masér věděl, na co se přesně zaměřit. Přímo v masérské kabině s vámi projde masér vaši představu,  aby byla masáž co nejúčinnější. Poté vám vysvětlí, jak masáž bude probíhat, dá vám na výběr z vůní masážních olejů a navíc máte neomezeně i vodu s citrónem (pitný režim je velmi důležitý).

 

Těhotenská masáž

Trvání masáže: 60 min.

Těhotenská masáž ulevuje bolestem zad a hlavy, pomáhá proti nevolnostem otokům končetin, dalším těhotenským obtížím. Zabraňuje vzniku strií a popraskání vaší pokožky. Speciální technika pro nastávající maminky přináší fyzické a psychické uvolnění.

Závěrečné doporučení maséra

Trvání konzultace: 2 min.

Na závěr vám masér doporučí další masáž dle vašeho stavu, tak abyste celkově odbourali bolest/nemoc nebo doporučí různé doplňky stravy, popřípadě protahující cviky. Zpravidla by se mělo na masáž chodit minimálně 1x za měsíc.

Používáme přírodní oleje a esence

Používáme přírodní oleje a esence, kde u každé masáže nebo tělového rituálu si můžete vybrat z několika esencí, které najdete vypsané níže. Naše masérky Vám popřípadě poradí s výběrem, jaká esence se čím vyznačuje, tak aby účinek masáže nebo rituálu byl co nejúčinnější.

Levandulová esence – Esence Bergamot – Esence Amyris – Červený pomeranč – Eukalyptus

NÁŠ TIP: Zvýhodněných 5 masáží

Trvání masáže: 65 min.

Využijte naši zvýhodněnou nabídku masáží a dopřejte svému tělu odpočinek. V daném balíčku získáte 5 masáží a výběr partie i masáže necháme na Vás. Celková částka za daný balíček činí 5.990 Kč na 65min masáže. Standartně byste za daných 5 masáží zaplatili 6.950 Kč.

Délka masáže: 65 min.
Cena: 1.390 Kč

Rezervovat
Leaf