Leaf

Zvýhodněný balíček

Připravili jsme pro Vás zvýhodněný jedinečný balíček. Jednorázový vstup do saunového světa pro 2 osoby (120min.) + soukromá jacuzzi DE LUXE (80min.).

Jednorázový vstup do saunového světa pro 2 osoby (120min.)

Jednorázový vstup na 120 min do saunového světa. Ručník a prostěradlo je součástí vstupu.

Soukromá jacuzzi DE LUXE (80min.)

Dopřejte si ničím nerušenou relaxaci s masáží celého těla. Speciální koupel Vám pomůže při odbourávání stresu, při bolestech kloubů, páteře, regeneraci svalstva a zlepší krevní oběh. Užijte si balíček De luxe v romantickém prostředí plné svíček, za doprovodu hudby, s láhví prosecca v hodnotě 490 Kč včetně mísy čerstvého ovoce. Maximální kapacita pro 4 osoby.

Dopřejte drahé polovičce
nezapomenutelný zážitek plný pohody!

Strávený čas v naší vířivce Vás nejen zrelaxuje a sblíží, ale má také příznivé účinky na celé Vaše tělo včetně svalů, kloubů, pokožky a redukci celulitidy.  Pomocí kyslíku se zlepší barva i struktura Vaší kůže. Trysky naší vířivky Vám promasírují tělo a pomocí vonných esencí dosáhnete navození příjemné atmosféry, dobré nálady a uvolněné mysli. Díky pobytu ve vířivce se výrazně  zlepší dýchání, funkci žláz s vnitřní sekrecí a je probouzečem energie pro cévní systém a látkovou výměnu. Hydromasážní vany, vířivky využívají pozitivních účinků vody a podvodní masáže.

Satori spa

Unikátní MILK O2, jaký má účinek?

Tato inovace zdokonaluje vodu , zvyšuje obsah kyslíku ve 100% čisté vodě bez přísad. Optimálně zvlhčuje pokožku a zabraňuje jejímu vysychání. Koupání v naší obohacené kyslíkové vodě Vám přinese pocit, že jste mladší a energičtější než kdykoli předtím. Kyslík bojuje s volnými radikály v kůži, které jsou zodpovědné za stárnutí. Spouští produkci kolagenu, který je zpevňuje pokožku a ta tak znovu získá mladistvý vzhled, pokožka hladší a měkčí.

Pokud chcete krásnou, zářící a čistou pleť, potřebujete léčbu MILK O2.

Standardní cena: 2.570 Kč
Délka: 80 min.
Zvýhodněná cena: 2.190 Kč

Rezervovat
Leaf