Leaf

Rašelinová procedura

Díky celkovému a dlouhotrvajícímu prohřátí napomáhá rašelinová procedura k  uvolnění svalového a kloubního napětí, prokrvení tkání a celkové relaxaci. Navozuje také příjemný pocit z  kontaktu s  čistě přírodními léčivými zdroji. Rašelina se hojně využívá v lékařství, lázeňství i kosmetice, a to díky svým regeneračním účinkům.

Koupel z  rašelinového extraktu
Alkalický výluh z rašeliny obohacený éterickým olejem ze smrkového jehličí. Přináší úlevu při bolestech pohybového aparátu.  Velmi oblíbený balneo přípravek, který je využíván pro zlepšení stavů při revmatických onemocněních.

Trvání procedury: 20 min

Rašelinový zábal
Jednorázový rašelinový zábal je šetrnější k přírodním zdrojům díky umístění vrstvy rašelinové směsi vysoké 3 – 4 mm mezi fólii a netkanou textilii, která je prostupná účinným látkám. Přírodní příměsi zabraňují větším únikům vody ze zábalu a tím také výraznějšímu znečištění pacienta. Netkaná textilie jakožto propustná vrstva nebrání přímému kontaktu peloidu s tělem. Účinnost cenných huminových látek je však identická s klasickým rašelinovým zábalem.

Nedílnou součástí tepelné terapie jsou rašelinové nosiče tepla, které se nahřejí na cca 60 °C a celou plochou přiloží na zábal umístěný na určené místo na těle klienta.

Trvání procedury: 20 min

Masáž tělovým olejem Arnika
Tento čistý masážní olej je složen z nejjemnějšího mandlového a sójového oleje s vysokým obsahem výtažku z arniky a heřmánku. Velice účinně snižuje napětí kloubů a uvolňuje svaly.

Trvání procedury: 50 min

Koupel je možné absolvovat jednotlivě nebo v páru.


Celková doba rituálu:80 min

Cena rituálu pro jednotlivce:2 890 Kč

Cena rituálu pro páry:4 890 Kč

Leaf