Leaf

Pomerančové potěšení

Proceda je zahájena peelingem celého těla, který šetrně zbaví pokožku odumřelých kožních buněk a krásně ji připraví a nastartuje pro další ošetření. Následně je připravena luxusní koupel s  vůní pomerančů, které se oddávala několikrát denně i proslulá Kleopatra. Na závěr vás čeká masáž vysoce kvalitním aromatickým masážním olejem, doplněná o masáž válečkem, který stimuluje prokrvování pokožky a cirkulaci systému.

Tělový pomerančový peeling
Tělový pomerančový peeling odstraní odumřelé buňky z pokožky a tím ji citelně omladí.

Trvání procedury: 20 min

Kleopatřina pomerančová koupel
Kvalitní základ tvořený vyhlazujícím sójovým, uklidňujícím kokosovým a regeneračním jojobovým olejem intenzivně vyživuje pokožku a podporuje její pružnost a intenzivní hydrataci. Díky kombinaci kvalitních přírodních rostlinných olejů a éterického oleje z na slunci zrajících pomerančů si můžete vychutnat opravdu uklidňující a uvolňující zážitek plný povzbuzujících citrusových vůní, kterému se údajně oddávala proslulá královna Egypta Kleopatra i několikrát denně.

Trvání procedury: 20 min

Masáž aromatickým olejem Chia a pomeranč
Omega-3 mastné kyseliny v Chia oleji prokazatelně zlepšují stav citlivé a suché pokožky. Obsahuje také mnoho minerálních látek, vitamínů a antioxidantů. Kvalitní základ tvořený vyhlazujícím sójovým, uklidňujícím kokosovým a regeneračním jojobovým olejem intenzivně vyživuje pokožku a podporuje její pružnost a intenzivní hydrataci.

Trvání procedury: 50 min

Masáž anticelulitidním válečkem
Masáž válečkem:

  • stimuluje prokrvování pokožky a cirkulaci lymfatického systému,
  • roztahuje cévy, čímž zlepšuje výživu a činnost tkání,
  • zlepšuje látkovou výměnu, tím urychluje odplavování škodlivých látek, nadbytečných tukových buněk a vody,
  • zlepšuje funkci svalů.

Trvání procedury: 20min

Koupel je možné absolvovat jednotlivě nebo v páru.


Celková doba rituálu:110min

Cena rituálu pro jednotlivce:3 690 Kč

Cena rituálu pro páry:6 190 Kč

Leaf