Leaf

Balíček Sport

Balíček Sport nabízí tělový peeling, který jemně zbaví pokožku odumřelých kožních buněk. Po peelingu následuje pěstící syrovátková koupel, která pokožku krásně zjemní. Zažijete masáž za pomoci oleje, emulze nebo masážní svíčky.

 

Tělový peeling
Čistě přírodní produkt z mořské soli, mandlového oleje, heřmánkového extraktu a vitamínu E účinně a jemně zbaví pokožku odumřelých kožních buněk a zároveň pečuje o pokožku.

Trvání procedury: 20min

Syrovátková koupel
Tato jemně pěstící koupel dokonale rozmazlí klientovu pokožku. Složení z regenerační syrovátky, ochraňujícího kozího a zvláčňujícího kokosového mléka, přináší pokožce cenné minerály, vitamíny, proteiny a tuky.

Trvání procedury: 20min

Masáž pomocí oleje z  čerstvé máty
Čisté osvěžení díky chladivé a osvěžující vůni máty. Použit je skvělý masážní přípravek od firmy Schupp s obsahem mátového oleje, jenž obsahuje cenné pěstící látky pečující o pokožku, které navíc po aplikaci zaručují vysoce příjemný pocit.

Trvání procedury: 50min

Jednorázový parafínový zábal
Kromě přímého účinku tepla působí na pokožku a svalstvo také mentolová silice obsažená v mátě, která uvolňuje natažené nebo unavené svalstvo, prokrvuje tkáně a působí antibakteriálně na pokožku. Charakteristická ledově svěží vůně uvolňuje od stresu, podporuje koncentraci a dodává novou energii.

Trvání procedury: 20min

Koupel je možné absolvovat jednotlivě nebo v páru.


Celková doba rituálu:110 min

Cena rituálu pro jednotlivce:3 690 Kč

Cena rituálu pro páry:6 190 Kč

Leaf